Bio Glove Care – 250 ml Vedelikke tõrjuv ennetav kätekreem Toote tarneaeg: 4-6 tööpäeva.

14.13

Bio Glove Care loob barjääri väliskeskkonna ja naha vahele. Samal ajal säilib naha normaalne hingamine, kuid kahjulikud ained ei saa kokku puutuda nahaga.

Bio-Glove Care on kiiresti imenduv kaitsekreem pesuainete, nõrkade hapete, leeliste ja muude nahka ärritavate ainete eest. Sobib kaitseks ka kontaktallergia korral ning inimestele, kes peavad tihti käsi pesema. Bio-Glove Care loob barjääri väliskeskkonna ja naha vahele. Samal ajal säilib naha normaalne hingamine, kuid kahjulikud ained ei saa kokku puutuda nahaga.
Bio-Glove Care on tõhus kaitse tundlikule ja allergilisele nahale. Sobib kasutamiseks ka toiduainetetöösuses ja meditsiiniasutustes. Kaitseb nahka alkoholisegude kuivatava toime eest ja tagab naha normaalse mikrofloora säilimise. Bio-Glove Care sisaldab ainulaadset naturaalset emulsiooni (värvohaka oleosoome), millel on head pehmendavad ja niisutavad omadused. Tootes sisalduv antioksüdant (tokoferool) hoiab ära naha enneaegse vananemise, rahustab,
niisutab ja toidab nahka. Looduslik viinamarjaseemneõli sisaldab rikkalikult E-vitamiini ja linoolhapet, mis rahustab ärritunud nahka, parandab nahaalust verevarustust, kiirendab naha normaalse mikrofloora ja kaitsefunktsioonide taastumist. Süvaniisutav komponent tagab naha niisutusefekti kuni 24 tunniks. Toode sisaldab silikoonõli muutes naha niiskust tõrjuvaks. Lisaks sisaldab ka glütseriini, mis kaitseb nahka kahjulike keskkonnamõjude eest.

Tootekood: MGCPBG-250 Kategooria:

Kirjeldus

 

KASUTAMINE:
Bio-Glove Care kantakse puhtale kuivale nahale, kõikidesse ärritava ainega kokku puutuvatesse kohtadesse. Nahale tõhusa kaitsekihi moodustamiseks piisab väikesest kogusest kreemist. Kreemi täielikuks imendumiseks kulub 3-5 minutit. Selle ajaga tungib kreem sügavale epidermise kihtidesse ja loob tõhusa kaitse kuni neljaks tunniks. Allergikutel ja probleemse käenaha korral kreemitada peale igat seebiga pesemist käsi Bio-Glove Care kreemiga.
Selleks, et vältida kreemi ülejääkide sattumist toiduainetele, soovitame peale kreemitamist ja imendumisaja möödumist loputada käed puhta veega ja kuivatada. Kreemi kaitsetoime naha sügavamates kihtides püsib.
Toote saab kätelt eemaldada käsi seebiga pestes.

SÄILITAMINE:
Säilitada toatemperatuuril, päikese eest kaitstult, suletuna.