Ben’s ® MAX 37 ml putukatõrje (sääsed, puugid, parmud)

6.99

Ben’s ® MAX on tõhus putukatõrjevahend, mis peletab efektiivselt sääski, puuke, parme, kihulasi, kärbseid, põdrakärbseid – kuni 8 tundi!

Tootekood: 9151 Kategooria:

Kirjeldus

KOOSTIS:
50% DEET (N,N-Diethyl-meta-toluamiid), mis on seni kõige efektiivsem putukatõrjevahend. Spetsiaalselt 1946. aastal USA armee jaoks välja töötatud putukatõrje vahend on mõeldud kasutamiseks ekstreemtingimustes ja siiani kõige efektiivsem aine hammustavate putukate tõrjeks.
Efektiivsuse tõttu kulub toodet väga vähe.
NB!
Mitte kasutada alla 12a. lastel ja allergikutel ilma arstiga konsulteerimata. Mitte pihustada sünteetilistele riietele ja plastikule! Enne kasutamist lugege kindlasti kasutusjuhendit.
KASUTAMINE:
Eemaldage kaitsekork ja pihustage toodet kätele 2 korda. Kanda toodet nahale ja riietele. Toodet ei tohi sisse hingata, pihustada lahtistele haavadele ega marrastustele. 6-8 tunni möödudes võib vajadusel uue kihi nahale kanda. Niisketes tingimustes või suurema pingutuse korral (palju higistamist), võib uue kaitsva kihi peale kanda 4 tunni möödumisel
TÄHELEPANU:
Ärge kasutage toodet silmade ja suu ümbruses! Peale mürgi kasutamist pesta kindlasti käed puhtaks! Ärge pihustage toodet siseruumides! Puukide ja kirpude tõrjeks pihustada toodet jalatsitele, sokkidele ja pükstele.
HOIUSTAMINE:
Hoida jahedas, kuivas, lastele ja loomadele mitte kättesaadavas kohas. Toodet hoida eemal otsesest päikesest!
HÄVITAMINE:
Tühi purk viia ohtlike jäätmete kogumispunkti!
ETTEVAATUSABINÕU:
Risk inimestele ja koduloomadele!
Hoiatus: Sisaldab ainet, mis on silmadele kahjulik. Ohtlik alla neelamisel!
ESMAABI:
Kui toode on silma sattunud loputada koheselt rohke veega. Alla neelamise korral pöörduda arsti poole.